08:00 - 19:00
Pracujemy w godzinach
Skontaktuj się z nami
MOTOPRAWNIK.COM

ZESPÓŁ KANCELARII

___________ ___________

Zespołem kancelarii kieruje Radca Prawny Dariusz Brzozowski.

Z wyróżnieniem ukończył aplikację w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie motoryzacyjnym
i ochronie przed odpowiedzialnością za wady samochodów używanych. Dzięki głębokiemu doświadczeniu w tym zakresie, skutecznie reprezentuje przedsiębiorców i osoby prywatne przed sądami powszechnymi.

Doświadczenie zdobywał w międzynarodowych kancelariach prawnych. Doradzał japońskim koncernom motoryzacyjnym, dealerom i warsztatom.

Autor publikacji z zakresu prawa motoryzacyjnego oraz ekspert w audycjach radiowych programów motoryzacyjnych. Członek Forum Rynku Samochodów Używanych i Stowarzyszenia Prawników Rynku Motoryzacyjnego. 

Dariusz Radomski

Dariusz Radomski

Doktorant na Wydziale Prawa Uniwersytetu Łódzkiego, specjalista w zakresie szeroko rozumianego prawa transportowego.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorstw zdobyte w pracy dla klientów kancelarii prawnych. Sporządza i weryfikuje umowy w obrocie gospodarczym, dopasowując rozwiązania do indywidualnych potrzeb. Wspiera wierzycieli w postępowaniu sądowym i egzekucyjnym. Doradza w sporach z ubezpieczycielami. Praktyczną wiedzę prawniczą poszerzył o doradztwo regulacyjne i tematykę ochrony danych osobowych pracując dla Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Absolwent Wydziału Prawa i Europejskiego Podyplomowego Studium Problematyki Przestępczości Gospodarczej Uniwersytetu Łódzkiego.